Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що Мінсоцполітики уклало меморандум про співпрацю та фактично почала співпрацювати з мережею супермаркетів «Сільпо» для забезпечення гуманітарною допомогою людей з вразливих категорій та людей, які постраждали від воєнних дій.

«Ми продовжуємо розширювати мережу партнерів для забезпечення людей гуманітарною допомогою. Дякуємо мережі супермаркетів «Сільпо», яка долучились до цього. Ми співпрацюватимемо у забезпечення продуктами харчування малозабезпечених сімей з дітьми, людей похилого віку, людей з інвалідністю інших людей з вразливих категорій та постраждалих від війни.

В рамках співпраці «Сільпо» залучатиме за кордоном гуманітарну допомогу, забезпечить логістику, організує точки видачі в торгівельній мережі. Ми організовуємо «зелені коридори» для такої гуманітарної допомоги, щоб вона могла якнайшвидше потрапити до людей, координуємо забезпечення допомогою людей з вразливих категорій, залучаємо органи соціального захисту та партнерів для роздачі харчових продуктів потребуючим.

Кожна поставка контролюється. Продаж товарів, які надійшли як гуманітарна допомога, виключений», - прокоментувала Марина Лазебна.

Міністр повідомила, що в рамках співпраці вже надійшла перша поставка, продукти з якої розподіляються для роздачі. Це - бутильована вода, хліб, макарони, картопля, батончики.

Популярні новини зараз
Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще