Відомий в інтернет-спільноті блогер "Чоткий паца з Рівного" Іван Мартинов зараз служить в ЗСУ і допомагає очистити нашу землю від російської нечисті.

Його історію розповіли на офіційній сторінці Операції об'єднаних сил у соцмережі Фейсбук.

"Саме його фраза — "це мєрзость", сказана про економічну ситуацію в 2014 році, — стала одним із найпопулярніших мемів далеко за межами вебпростору. Сьогодні "Чоткий паца" впевнений: "Москалі — це мєрзость", і без жалю знищує окупантів у складі окремої єгерської бригади на Донецькому напрямку.", - йдеться у повідомленні. ООС

Івана переважна більшість знає завдяки його інтернет-діяльності, проте хлопець брав активну участь у Революції Гідності, воював у складі добровольчого батальйону, а потім підписав контракт із ЗСУ, де відслужив 5 років.

"Чоткий паца" з Рівного в ЗСУ, facebook.com/JFTaskForce
"Чоткий паца" з Рівного в ЗСУ, facebook.com/JFTaskForce

Популярні новини зараз
Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Які продукти слід викреслити зі списку покупок: ціни на ці товари зростуть найбільше Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Дембель" вийшов не дуже тривалий: "Після служби приїхав до батька, три місяці відпочив і знову довелося йти на війну", — розповідає український воїн. Чоткий паца з Рівного

Хлопець добре пам'ятає ранок 24 лютого, коли російські окупанти почали обстрілювати українські міста і вдерлися на територію нашої держави. Російські ракети він почув крізь сон.

"Подзвонили із сільради: Ваня, збирайся! Я заварив собі кави, але і попити її не встиг — приїхала машина, і от я вже у військкоматі", — згадує піхотинець 68-ї єгерської бригади. …Після перемоги "Чоткий паца" Іван Мартинов планує одружитися та поїхати подорожувати — подивитися на світ без рашистської гидоти.", - йдеться у подвоімленні.

Скріншот: facebook.com/JFTaskForce
Скріншот: facebook.com/JFTaskForce

Раніше Знай писав, Олексій Арестович розповів про нову фазу російського вторгнення: є три варіанти розвитку подій

Також ми писали, у Чорнобильському заповіднику зробили термінову заяву - небезпека не минула: "Вкотре застерігаємо"

Нагадаємо, кулеметник Роман після 30 років у кіно став "очима" ЗСУ і розповів про свою втрату: "Я виніс лише..."