Поїтивилися нові подробиці стосовно шостого пакету санкцій проти Росії. Торкнуться вони і пропагандистів, які прославляють свого диктатора Путіна.

Таке рішення погодили міністри Євросоюзу в рамках шостого пакету санкцій, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Справа в тому, що в рамках шостого пакету санкцій проти Російської Федерації будуть відключені телеканали Rossiya24, TV center International, RTR Planeta від кабельної, супутникової та інтернет-трансляції в ЄС.

Російські пропагандисти, фото: скріншот з відео
Російські пропагандисти, фото: скріншот з відео

Це є досить важливим досягненням інформаційно-дипломатичного фронту. Можливо, більше людей дізнаються правду, і перестануть танцювати під путінський режим.

Популярні новини зараз
Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах Головне за ніч: "бунт" матерів окупантів на болотах, провісники великої революції в росії та проблеми з субсидіями взимку 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко подякував своїм міжнародним колегам, які підтримали відразу цю пропозицію. Всі розуміють, як це важливо на сьогоднішній день.

Пропагандисти, фото: скріншот з відео
Пропагандисти, фото: скріншот з відео

"Російська пропаганда-вбиває ментально, їй не місце в цивілізованих країнах. Тому її заборона в ЄС-великий крок у боротьбі з ворогом", – зазначив Ткаченко.

Раніше в Європейському Союзі вже забороняли такі телеканали, як Sputnik і Russia Today, але, тепер, цей список значно розширився.

Російська пропаганда
Російська пропаганда

Також, в цьому пакеті санкцій заборонили частково імпорт російської нафти.

Нагадаємо, що Росія напала на Україну 24 лютого. Того дня життя українців змінилося назавжди. Окупанти принесли на наші землі біль і руйнування.

Нагадаємо, що російський окупант зібрався влаштовувати бунт, якщо його не відпустять з війни в Україні: поскаржився батькові на умови

Раніше повідомлялося, що Олексій Арестович розповів про чергові перемоги ЗСУ, і перемоги в "спецоперації": у Росії є деякі переваги

Також, Михайло Подоляк про переговори і договори з рф