На фоні заяв деяких експертів про ймовірне вторгнення Білорусі в Україну через кордони з Волинською та Рівненською областями, "заспокійливі" заяви опублікували Олексій Арестович та Михайло Подоляк.

На їхню думку, на цей час загрози нападу зі боку Білорусі немає. Олексій Арестович навіть вирішив пожартувати, спародіювавши білоруського диктатора Олександра Лукашенка.

"А я вам зараз покажу, звідки Білорусь на нас готувала напад. 4 точки зараз покажу, звідки хотіли нападати. І якби ми попередньо і превентивно не завдали удару по ваших мізках, ви б досі цього боялися. Але оскільки ми встигли своєчасно превентивно відреагувати, то можу вам повідомили, ніякого нападу з боку Білорусі найближчим часом не буде.", - сказав він у новому відео на своєму телеграм-каналі. Олексій Арестович

Олексій Арестович і Михайло Подоляк, скріншот з відео
Олексій Арестович і Михайло Подоляк, скріншот з відео

"Хоча там дивні люди і вони можуть мати якусь особисту уяву про те, звідки треба нападати на Україну, правильно?", - уточнив Подоляк. Михайло Подоляк

Популярні новини зараз
Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

А на уточнююче запитання Олексія Арестовича: "Тобто ти вважаєш, що все-таки може бути напад?", він відповів: "Ні, напад може бути з 4 місць. Це ж не про Україну. Вони ж про щось собі думають. Може там з Арктики, я не знаю, звідки вони там можуть нападати".

Олексій Арестович і Михайло Подоляк, скріншот з відео
Олексій Арестович і Михайло Подоляк, скріншот з відео

Наприкінці розмови Олексій Арестович все ж вирішив впевненим голосом запевнити українців, що боятися не варто і ніякого наступу з Білорусі не буде. А Михайло Подоляк додатково порадив, не слухати якихось видатних експертів, "які все знають точно".

"Боятися не треба. Одразу кажу. Коли треба буде боятися нападу з Білорусі, ми вам обов'язково скажемо", - запевнив Арестович. Олексій Арестович

Нагадаємо, рашисти замовили шашлик у Херсоні й отримали рахунок автоматною чергою: "Вкладуться у чорні мішки для сміття"

Також ми писали, Травесті-діва Монро привселюдно задобрила Олексія Арестовича: "Національний зволожувач"

Нагадаємо, Олексій Арестович пояснив, чому люди не зможуть більше повернутися в стан до 24 лютого