На сьогоднішній день весь цивілізований світ вважає російських військових "бидлом". Крім того, так про них думає і саме командування, відмовляючи у відпустках із війни.

Про це стало відомо завдяки новому перехопленню розмови окупанта, і воно було опубліковано на сторінках Головного управління розвідки України в соціальних мережах.

Примітно, що загарбникам не лише відмовляють у наданні відпустки, а й оформлюють фальшиві звіти про звільнення. У телефонній розмові з дружиною окупант поскаржився на те, що відбувається зараз у війську.

Зважаючи на звіти, він місяць тому повернувся з відпустки, але, насправді весь цей час він перебував на передовій. Особового складу зовсім не вистачає росіянам, і цього не приховати.

Популярні новини зараз
Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург: удари будуть по лінивих російських містах Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

"Ну, ми просто бл*ть бидло, виявляється місяць тому відпочивали, кайфували судячи з документів", - сказав окупант дружині.

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

Також далі чоловік поскаржився на свого побратима, який останнім часом кілька разів оформляв собі фальшиві поранення, і після цього кілька місяців "покайфував десь там у Москві".

Раніше глава ГУР МО Кирило Буданов зазначав, що росіяни втратили зараз темп у зв'язку з колосальною кількістю втрат і вже не зможуть атакувати широким фронтом. За цей час Україна має скористатися шансом і звільнити всі окуповані території. Сподіваємось, що так і станеться.

Нагадаємо, що командир десантників про надзусилля та геройські вчинки українців у боях

Раніше повідомлялося, що кримінальний авторитет Гриша Московський звернувся до зеків, яких вербують на війну з Україною .

Також, українські артилеристи наводять жах на російських окупантів, випалюючи їхні позиції .