На росії батьки двохсотого вояки судяться друг з одним за гробові 8.5 мільйонів рублів

Батько покинув сім'ю ще в дитинстві і щойно запахло грошима — одразу ж подав право на частку. Ось тільки мати рашиста не зовсім згодна з таким прагненням колишнього чоловіка, тому змушена позиватися до нього. Відео розмістили у мережі.

Загиблий рашист. Фото: скриншот Telegram
Загиблий рашист. Фото: скриншот Telegram

Мати загиблого розповідає, що батько навіть не платив борги з аліментів, а жінка виховувала трьох дітей сама. Їй би тішитись, адже є ще двоє синів, за які можна отримати гробові.

Наразі у нас йде суперечка в суді, про виплати, які мають виплачувати батькам загиблого військового. Я наполягаю, що батько цих виплат не гідний. мати загиблого загарбника.

Популярні новини зараз
Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

У сюжеті зазначається, що у разі, якщо у суді переможе мати, вона отримає 8,5 млн рублів. Зазвичай, кажуть у репортажі, закон стає на бік людини, яка виховувала загиблого, проте як буде цього разу невідомо.

Дно російських громадян не має меж. Нещодавно одна з "матерів" закликала до ще більших жертв серед своїх співгромадян, виголошуючи - мовляв, скільки треба, стільки нехай і гинуть російські солдати. А також зазначила, що слід слухатися путіна.

Нагадаємо, ми писали, що кровожерлива "мати" загиблого росіянина хоче більше жертв: "Скільки треба, стільки нехай гинуть".

Як повідомляв "Знай.ua" на расії безногого "асвабадітєля" битою відігнали від автобуса під дружній регіт в салоні.

Також "Знай.ua" інформував, що архівні кадри козаків із Запоріжжя, незаконно переселених на Кубань з України.