Артилерист із позивним "Ворскла" разом із побратимами забезпечує "найгарячіші" прийоми російським окупантам, що ступили на українську землю. Про роботу воїна та його підрозділи розповіли на офіційній сторінці Міністерства оборони України у соцмережі facebook.

Воїн ЗСУ із позивним "Ворскла" є командиром підрозділу батареї артилеристів. Він разом із побратимами робить усе, щоб російські загарбники відчували на полі бою лише розпач.

Воїн ЗСУ "Ворскла". Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA
Воїн ЗСУ "Ворскла". Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

"Чим більше ворог атакує, тим сильніший у нього розпач", - так коментує ситуацію на полі бою "Ворскла".

"Ворскла" розповідає, що завдання артилерії розбити стрій ворога та деморалізувати його. Він наголошує, що із цим завданням його підрозділ справляється на "ура".

Популярні новини зараз
Закінчення опалювального сезону: експерт закликає робити це вже зараз Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

"Наше завдання – розбити лад супротивника, деморалізувати його, змусити заздалегідь розгорнути бойові порядки, щоб уникнути щільного вогню артилерії. З цим ми справлялися! Зараз працюємо за живою силою, озброєнням та військовою технікою", - розповів командир.

Раніше портал Знай повідомляв, український гранатометник змусив російських загарбників заплатити за все: "Відділення орків – на шматки!".

Також наш портал інформував, що російські окупанти визнали, що кремлівська пропаганда побудована на брехні: закликали родичів не дивитися телевізор.

Крім того, наш портал інформував, Остап Бендер влаштував Майдан, а Лукашенко програв Зеленському на президентських виборах: російська пропаганда вибила останні мізки молоді.