Стало відомо нове підтвердження того, що українські військові продовжують професійно трощити російських окупантів. На цей раз вдалося розбити елітний підрозділ, який призначався для оборони Москви.

Про це повідомили експерти з британської розвідки, опублікувавши дані на сторінці Міністерства оборони Великобританії у соціальних мережах.

За їхньою інформацією, виведені за останній тиждень з Харківської області частини російських військ перебували в 1-й гвардійській танковій армії. Її у Кремлі визначили на випадок, коли розпочнеться війна з НАТО, а також для оборони столиці – Москви.

Популярні новини зараз
200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Вона підкорялася Західному військовому округу, і зазнала колосальних втрат на початковому етапі вторгнення. Після невеликого етапу відновлення їх знову відправили до Харківської області, де їх знову зустріли Збройні сили України. Вони ні на що не здатні, і це безглуздо заперечувати.

Британська розвідка, фото: Twitter
Британська розвідка, фото: Twitter

"1-я гвардійська танкова армія була однією з найпрестижніших російських армій, виділена для оборони Москви і визначена для проведення контрударів у разі війни з НАТО. З сильним занепадом 1-ї гвардійської танкової армії та інших формувань Західного військового округу звичайні сили Росії призначені для протидії НАТО серйозно ослабли. Ймовірно, Росії знадобляться роки, щоб відновити цей потенціал", - йдеться у зведенні.

Цікаво, яким чином вони намагалися захищати свою територію у разі війни з НАТО, яка поки що не планується. Мабуть, погрожували б ядерною зброєю, адже на інше вони й не здатні.

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що пропагандисти отримали нову методичку після провалу на Харківщині

Раніше повідомлялося, що Олексій Резніков розповів, яке майбутнє чекає на Україну вже найближчим часом .

Також Володимир Зеленський розповів про переговори з агресором .