Атаки з неба - одне з ключових питань сучасного ведення війни. І рашисти у цьому постійно програють, навіть маючи більше літаків. Натомість українці усе більше опановують дрони и досягли у цьому неабияких успіхів.

Про це нещодавно розповів журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Це справжні дракони, які несуть смерть. Несуть смерть вже зараз. Це єдиний критерій ефективності. Є різні модифікації, але концепт - дрони, що здатні піднімати ДЕСЯТКИ кг. Вони можуть виконувати розвідувальні, ударні і транспортні задачі. Ця модель несе 8 мін 82мм на 20 км. Скид завдяки барабанному механізму. Я мрію, щоб їх виробляли на конвеєрі сотнями або тисячами, а не десятками як зараз. Це все вже створено в Україні", – пише Роман Цимбалюк.

Як повідомляв Знай раніше, до Конгресу США внесли доленосні законопроекти про визнання Росії державою-спонсором тероризму.

Популярні новини зараз
В Україні прогнозують шокуюче подорожчання продуктів: ціни злетять на 20% Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми
Показати ще

Про доленосну новину повідомив у своєму Twitter-акаунті вірний друг України старший радник Конгресу Пол Массаро.