Кривавий диктатор путін перед Новим роком міг пригрозити канцлеру Німеччини Олафу Шольцу на рахунок танків для України. Думає, що це допоможе окупантам.

Про це 24 каналу розповів політолог Микола Давидюк.

Справа в тому, що німецькі виправдання останніх днів звучать досить смішно та безглуздо. Видно, що вони намагаються уникнути відповіді, і просто тягнуть час. Робиться все це не так, і поведінка Олафа Шольца яскраво вказує на це.

Олаф Шольц. Фото: скриншот Youtube
Олаф Шольц. Фото: скриншот Youtube

За цим усім може стояти російський диктатор путін, і зміна позиції Німеччини відбулася напередодні Нового року.

Популярні новини зараз
200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

У мене є певне сильне почуття, що Шольца вітав із Новим роком Путін. І поставив дуже твердий ультиматум. Згадайте, який він був до Нового року: вийшов на перше місце за допомогою, вибачався перед українцями, обіцяв допомагати, не бажав перемоги Путіну. Микола Давидюк

На початку 2023 року він уже почав говорити про те, що наразі Німеччина не розглядає передачу танків Україні, і навіть не збирається виписувати дозвіл на їхнє постачання іншими країнами. Це все говорить про чітку позицію на користь Кремля.

Шольц та путін, скріншот: YouTube
Шольц та путін, скріншот: YouTube

Особливі підозри викликає і новий голова Міноборони Борис Пісторіус, оскільки є кілька сторінок російською мовою в його біографії. Тобто, він цілком може мати російську позицію, і він працюватиме над цим.

Можлива зміна риторики та таємне латентне партнерство з Путіним. Микола Давидюк

Це може загрожувати безпосередньо Україні.

Нагадаємо, що у Кремлі натякають на ганебний мирний план: створити ще одну Північну Корею

Раніше повідомлялося, що суд не взяв під варту зрадницю: працювала на оккупантів у Харківській області

Також хто може стати останнім президентом Росії перед розвалом: затримається на кілька місяців