Британські лікарі назвали симптоми, характерні для цукрового діабету другого типу. Vногие люди, які хворіють на цукровий діабет другого типу можуть навіть не здогадуватися про це, повідомляє Express.co.uk.

Медики виділили симптоми, на які необхідно звернути увагу:

- Відчуття спраги;

- Часте сечовипускання, особливо вночі;

- Постійне почуття втоми;

Популярні новини зараз
Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" У росії пригрозили своїм же громадянам розстрілом за поширення фейків: "Потрібно розвиватися" Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

- Втрата ваги і м'язової маси.

Якщо цей стан не лікувати, воно може привести до пошкодження судин, нервів і внутрішніх органів.

Є два тести, які допоможуть визначити захворювання: тест глікованого гемоглобіну (HbA1c) і тест на толерантність до глюкози.

Глицидный гемоглобиновый тест

Тест показує середній рівень цукру в крові за останні два-три місяці.

Це не вимагає спеціальної підготовки, але не може використовуватися в певних ситуаціях, наприклад під час вагітності.

Ваша кров може бути взята з вени в руці або, в деяких випадках, з пальця.

Тест на толерантність до глюкози

Цей тест визначає, де у вашого тіла проблеми з обробкою глюкози. Перед тестом не можна пити і їсти. Вам потрібно уникати прийому певних ліків перед тестом, так як вони можуть вплинути на результати.

Подібно глікірованому тесту на гемоглобін, береться зразок крові і вимірюється рівень глюкози в крові.

Потім ви отримуєте солодкий глюкозний напій, а через дві години ваш рівень глюкози в крові буде вимірюватися знову. Результати тесту покажуть, чи є у вас порушення толерантності до глюкози або діабет.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", група вчених з Університету Західного Онтаріо Канади надала докази того, що мандарини можуть виступати засобом для профілактики ожиріння, серцево-судинних захворювань і діабету.