Зайві калорії, які ми з'їли за день, підвищують ризик розвитку цукрового діабету 2 типу на 0,1%. А якщо ці калорії ми отримали із солодощів, то ми одразу ризикуємо захворіти на 1,1%.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це заявила лікар-дієтолог Оксана Скіталінська на своїй сторінці в Facebook.
Дана залежність - переїдати зберігалася навіть у людей з нормальною масою тіла і достатнім рівнем фізичної активності.
"Тобто, не варто себе втішати, що якщо ми не маємо проблем з вагою і багато рухаємося, але при цьому їмо солодощі, нам не загрожує ризик цукрового діабету", - говорить вона.
Їжа, яку ми споживаємо щодня повинна бути смачною, але це не повинні бути солодощі.
"Цукор - це справжній #наркотик: чим більше його їсиш, тим більше хочеться, тим важче відмовитися. Але життя дуже непроста штука: від доданого цукру (не того, що у ягодах та фруктах) варто відмовитись тому, що, як і справжній наркотик, в кінцевому рахунку він вбиває залежну від нього людину", - пише автор посту.
Харчування повинне насичувати, бути з низьким або нижче середнього рівня глікемічним індексом.
"Тоді, по-перше, ми не будемо довгий час голодними, і не будемо переїдати, а, по-друге, нам буде легше не зірватися і не з'їсти саме солодкого, бо відомо, що голод, стрес спонукають приймати саму нездорову їжу, і в першу чергу, солодощі ", - додає вона.
Ідеальний сніданок
Для ідеального обіду вам підійдуть овочі, у тому числі, варення до стану al dente (тобто не переварені, такі, які хрустять на зубах). Вживайте більше білка та корисних жирів.
Якщо ж захотілося солоденького, цукор можна замінити на ягоди та фрукти, а також сухофрукти і трішки чорного шоколаду.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", медики розповіли, як розпізнати перші сигнали наближення інсульту.