Адвокати колишнього президента України Віктора Януковича подали до Печерського суду Києва позов про захист ділової репутації їх клієнта. Янукович вимагає спростувати інформацію про наявність у нього й у екс-прем'єра Миколи Азарова більше ніж 1,15 мільярда доларів на рахунках у держбанку, повідомив "Інтерфакс-Україна".

Перше судове засідання за позовом відбулося 23 червня.

Адвокат Олег Громовий, компанія якого представляє інтереси "Ощадбанку" в суді, повідомив, що захист відповідача вимагатиме довести наявність у Януковича ділової репутації, яка нібито постраждала після оприлюднення інформації про його рахунки.

За словами адвоката, якщо ділова репутація Януковича позитивна, і вона могла постраждати, то це треба довести.

"Поки що таких доказів немає, і я сумніваюся, що вони будуть", – заявив він.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Він також повідомив, що Янукович звинувачує керівництво "Ощадбанку" у поширенні недостовірної інформації та розголошення банківської таємниці, відмовляючись при цьому повідомляти будь-яку інформацію про своїх рахунки, посилаючись на ту ж банківську таємницю.

Янукович звернувся до суду з позовом до "Ощадбанку" і Київського інституту проблем управління ім. Горшеніна у лютому цього року.

Приводом для позову стало те, що голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний заявив про наявність на рахунках банку більш 1,15 млрд доларів Януковича.

Як повідомляв "Знай.ua", вже 6 липня по суті розглянуть справу про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича. Свідками у цій справі пройдуть не тільки українські, а й зарубіжні політики, а також військові та журналісти.