Наразі, у Польщі знищено уже 8 українських пам'ятників, які до цього часу не відновлені.

Про це повідомляє віце-прем'єр-міністр України Палво Розенко в ефірі "5 каналу".

"Ми передали польській стороні конкретний перелік восьми пам'ятників. Хочу наголосити, що два із зруйнованих пам'ятників були легальними на території Польщі, але досі не відновлені", – сказав Розенко.

Розенко підкреслив, що в Україні 95% польських пам'ятників є нелегальними, але якщо їх руйнують, Україна проводить відповідні слідчі дії.

Віце-прем'єр наголосив, що Україна просить Польщу створити належні умови для захисту та відновлення пам'ятників у випадку їх пошкодження та вандалізму, незалежно від їхнього статусу.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Юля "Зайка" зізналася, чи вільне її серце після фіналу "Холостяка": "Прийшов у формі"

Юля "Зайка", Джессіка і Дана "напали" на колишніх Ксенії Мішиної з "Холостячки": "Дивлюся і ржу"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

"95% польських пам'ятників в Україні є незаконно або встановлено, або неузаконена їхня правова основа. Але це не означає, що ми за них не відповідаємо і в разі їх руйнування ми не здійснюємо жодних кроків. Ні, ми їх охороняємо, ми їх відновлюємо, ми проводимо розслідування, коли це стосується актів вандалізму, незважаючи на статус", – сказав він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", за словами Клімкіна, останні переговори віце-прем'єрів України Павла Розенка та Польщі Пйотра Глинського "були дуже складними, але конструктивними".