У Запорізькій області співробітник моргу пішов на підлий вчинок. Він зняв золоті прикраси з покійної жінки. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зникнення золотих сережок виявили родичі померлої жінки. Вони заявили в поліцію, яка і встановила винуватця. Як виявилося, співробітник моргу зняв сережки з тіла і здав їх в ломбард. Чоловік розповів, що гроші він витратив на лікування своєї дитини. Чоловіка покарали за проступок і призначили 80 годин громадських робіт.

Нагадавши, Знай повідомляв, що в Харкові очевидці зняли на відео те, що відбувається під моргом однієї з лікарень. На вулиці Амосова збирається велика кількість людей. Всі вони чекають своєї черги, щоб потрапити в морг. Деякі починають поминати покійних рідних прямо на капотах машин. З кожним днем машин і людей стає все більше і більше.

Також Знай писав, що в Дніпрі жінка звела рахунки з життям на дитячому майданчику. Вона зробила цього в ніч з 24 на 25 жовтня. Тіло виявили вранці на дитячому майданчику. На її шиї були зав'язані провід від зарядного пристрою для мобільного телефону і шнурки кросівок.

Нещодавно Знай передавав, що смерть людини-це стрес для будь-якої сім'ї. У мережі розповіли, куди звертатися, якщо родич пішов у інший світ. Також Українцям розповіли про вартість похорону. Весь процес починається з отримання довідки про смерть. Після чого звертатися вже слід в ЗАГС для оформлення свідоцтва про смерть, що необхідно для оформлення комплексу ритуальних послуг.

Популярні новини зараз

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще