Вперше побачивши природу загадкової Ісландії фотограф Бенджамін Хардман був вражений цією красою і закохався в неї назавжди. Фотограф зробив серію дивовижних знімків за допомогою безпілотника.

Бенджамін Хардман родом з Австралії. Фотограф ніколи не вивчав тонкощі цієї справи, а робить знімки, як йому підказує серце та фантазія. Митець працює ретушером та оператором безпілотника, але не зупиняється на створенні казкових відео, а показує красу світу у неймовірних фото з висоти пташиного польоту.

Хардман не просто фіксує красу, але й звертає увагу на найменші вигини гір чи вулканічних порід. Фотографу вдалося показати крижані брили та неймовірно красиві кольори весняної природи цієї загадкової землі полум'я і льоду.

"Гірські стіни. У стані майже постійного руху вода з льодовика проштовхується до долини, щоб просочитись в ці скелясті каньйони під час всієї своєї мандрівки. Від незліченних вивержень вулкану скеля постійно формувалася упродовж мільйонів років. В текстурі та візерунках цих брил ми можемо отримати візуальне уявлення про їхню історію", – описав побачене Бенджамін Хардман.

Наразі майже 500 тисяч користувачів мережі стежать за творчістю фотографа. Люди захоплено спостерігають за мандрівками Бенджаміна Хардмана, оцінюючи кожне фото щонайменше в 20 тисяч лайків.

Популярні новини зараз

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Ані Лорак повернулася до України, кардинально змінивши зовнішність: "Що скажете?"

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

Пішов з життя зірка "Битви екстрасенсів" – був одним з перших

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці були в повному захваті від яскравого фото поля, зробленого з висоти пташиного польоту. Світлина зайвий раз демонструє, що Україна може бути настільки красивою.

Автор знімка - відомий фотограф Владислав Мусієнко. Світлина була зроблена ним з вертольота між містами Київ і Черкаси.