Українці були в повному захваті від яскравого фото українського поля, зробленого з висоти пташиного польоту. Більшість не очікували, і не думали, що Україна може бути настільки красивою.

Автор знімка - відомий фотограф Владислав Мусієнко.

Фото було зроблено ним з вертольота між містами Київ і Черкаси. "Файна Юйкрайна", - підписав його автор.

Користувачі висловили своє захоплення знімком. "Господи, яка ж красива наша земля!" - пишуть вони.

2018 квітень, Файна Юкрайна

Популярні новини зараз
Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще
Posted by Wladyslaw Musiienko on Tuesday, 22 May 2018
Раніше, киян порадували свіжою порцією неймовірних фото столиці України, від яких захоплює дух.

Автором знімків виступив відомий фотограф Сергій Рістренко, який і поділився результатами нової зйомки на сторінці в Facebook.

Автор додав, що фото були зроблені за допомогою безпілотника.

Дійсно, на ці фото можна дивитися нескінченно. А новітня технології в умілих руках майстра взагалі змінили уявлення про фото.

Львів не поступається столиці, і львів'яни намагаються зробити своє місто барвистим і не забуваємо, так, Юрій Краєвський четвертий рік поспіль дивує сусідів своєю творчістю і непосидючістю. 80-річний чоловік розмалював частина фасаду багатоповерхівки і ушляхетнив прибудинкову територію, створивши там атмосферу стародавнього Львова.

Ще кілька років тому прибудинкова територія багатоповерхівки на Левандівці - одному зі "спальних" районів Львова, відлякувала своєї непривабливістю і нею ніхто особливо не займався - сміття, списані матюками стіни.

Сьогодні ж перехожі зупиняються, щоб розгледіти оборонні фортеці, оборонні брами, церкви, млини, відтворені львів'янином, якого сусіди мило звуть "наш дідусь", при цьому називаючи його "королем Левандовського стрит-арт".

Стіни і все зроблене пенсіонером вироби розмальовані в різних кольорах, найбільше синього, зеленого, білого і червоного. Матеріали, з яких створив свій "стародавній Львів" пенсіонер знайшов у себе вдома і на смітниках. Дошки, пластикові і дерев'яні ящики, залишки кераміки, покрівля, цегла і камені - все йде в роботу у художника-самоучки. До слова, за освітою Юрій Краєвський механік з обробки деревини, працював на меблевому виробництві.

"Десь бачу цікаве на звалищі, що можу використовувати в роботі, то несу сюди. А ідеями мене надихає Львів. Обожнюю історію, цікавлюся історією будівництва, зародженням Львова. Якби стіни у Львові вміли говорити, ми б таке почули. Я ходжу по місту, розглядаю архітектуру, запам'ятовую і фотографую. Потім все це відтворюю на стінах і прибудинкової території. Назвав, як і район, де проживаю, "Левандівський дворик", в якому причаївся древній Львів ", - розповідає Юрій Краєвський.

За його словами, все почалося в 2014 році, коли пенсіонер замінив вікно в квартирі і вирішив розмалювати стіну навколо. Тепер кожен день він виходить на вулицю і творить кольоровий світ для себе і сусідів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", мурали відмінно урізноманітнюють сірі і похмурі міські пейзажі. Пропонуємо вам подивитися на кращі.