Кілька днів тому відомий автор і ведучий програми "Аргумент кіно" на телеканалі "1+1" Володимир Войтенко потрапив у серйозну аварію.

Про це повідомляє "Стіна" з посиланням на заяву ведучого Дмитра Комарова.

Войтенка збила машина, внаслідок чого журналіст опинився в реанімації у важкому стані. Колеги попросили про допомогу у лікуванні ведучого.

"Не прокручуйте і прямо зараз візьміть і через онлайн банкінг переведіть, скільки можете. Таке може статися з кожним із нас", – написав Комарів у Facebook.

Популярні новини зараз

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

У мережі залишили номер банківської картки, на яку можна надіслати кошти. Вона належить доньці провідного Олені Войтенко: 5351 2801 0096 1012 (УкрСиббанк).

Довідка

Володимир Миколайович Войтенко народився 19 листопада 1959 року в Новоград-Волинському районі Житомирської області. Він є відомим укранською кінознавцем, головним редактором сайту "KINO-КОЛО" і "Сценарна майстерня", автором понад 700 публікацій в українських та зарубіжних періодичних виданнях, в аналітичних збірниках, фестивальних каталогах, енциклопедіях, а також на інтернет-сайтах (журнали "Новини кіноекрана", "ПіК", "Мистецтво кіно", "KINO-КОЛО", "Український тиждень"; у газетах "День", "Столичные новости", "Дзеркало тижня" та інших).

Як повідомляв портал "Знай.uа", у жовтні ведучий передачі про подорожі "Орел і Решка" потрапив у ДТП неподалік від станції метро "Петрівка".