Співробітники Іллінойського університету в Урбана-Шампейн і інших установ провели метааналіз 72 наукових робіт, опублікованих з 1969 по 2017 роки, щоб дослідити ефективність реклами, яка є занадто відвертою, передає "naked-science.ru".

Крім оцінки того, як оголені тіла пов'язані зі сприйняттям реклами, брендів і ймовірністю покупки товару або послуги, автори вивчили зв'язок показників зі статтю респондентів, родом їх занять, статтю моделей, які зображувалися в оголошенні, його актуальністю і іншими факторами.

Результати показали, що "спокусливість" оголошень не корелює з відомістю бренду, товару або послуги. При цьому люди дійсно краще запам'ятовували таку рекламу, але нижче оцінювали бренд: автори виділили 18 величин ефекту по підлозі, з яких тільки середнє, проте, було значимо.

Відповіді чоловіків і жінок дещо різнилися, але по розрахунковому середньому найгірше респонденти оцінювали оголошення тільки з моделями чоловічої статі. Разом з тим відвертість реклами практично не корелювала з ймовірністю покупки. Інші параметри також виявилися слабо пов'язані з таким підтекстом. За словами вчених, отримані дані прояснюють вплив "апетитних" мотивів на сприйняття реклами та брендів. У той же час на етапі обробки дослідники іноді отримували надмірно великий розкид величин ефектів, що може вказувати на методологічні недоліки і вимагає додаткового вивчення.

Як повідомляв "Знай.ua", відомий американський будинок моди Calvin Klein показав раніше невідомі знімки моделі Кейт Мосс в юності. Ці фото ляжуть в основу для нової рекламної кампанії бренду.

Популярні новини зараз

"Покажіть оригінал": Надя Савченко пояснила на камеру, чому "підробила" ковід-сертифікати

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще