З мінімальної зарплати знімуть всі податки з 1 січня 2016 року

Подорожі
19.08 12:34
14007
0

Мінфін запропонував в рамках податкової реформи скасувати всі податки на доходи фізичних осіб розміром до мінімальної заробітної плати. Єдиний соціальний внесок також зменшать з 41% від зарплати до 28%.

"Сьогодні в Україні не оподатковується тільки 50% мінімальної зарплати - 609 грн обкладається ПДФО за ставкою 0%. З 1 січня повна мінімальна заробітна плата не буде обкладатися податком", - сказала в інтерв'ю "Телеканалу 24" заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

Вона зазначила, що наразі податкове навантаження на зарплату в Україні сягає 50%, що є абсолютним рекордом Східної Європи.

МВФ запропонував Україні також зменшити розмір єдиного соціального внеску, середнє значення якого на сьогодні становить 41% від зарплати. Наразі Мінфін готовий зменшити його до 28%, бо зменшення на 1% призведе до зниження надходжень до бюджету на 5 млрд. грн.

Читайте також: 42 відсотки української економіки - у тіні - Мінфін

Компенсувати бюджетну нестачу чиновники пропонують за рахунок скасування спеціального режиму оподаткування на додану вартість для сільгоспвиробників (що залучить додатково майже 11 млрд грн), легалізації грального бізнесу, боротьби з контрабандою та податковими ямами.

Нагадаємо, що на початку серпня Фіскальна служба заявила, що більше не контролюватиме сплату ПДВ та запровадженні електронної звітності для низки податків. Малих підприємців звільнили від сплати штрафів за неправильне заповнення податкової декларації.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори