Половина українців не задоволені діяльністю Порошенка

Столиця
25.05 13:24
1599
0

Громадяни більше незадоволені роботою Верховної Ради, ніж президента Петра Порошенка. Результати такого опитування опублікувала компанія TNS On-line TRACK.

Зокрема, 31% опитаних вважають дії влади щодо стабілізації ситуації в країні абсолютно незадовільними.

Ще 28% респондентів переконані, що влада переважно не виконує своїх обов'язків. 37% респондентів вважають, що влада щось робить, але не в повному обсязі. Лише 1% опитаних переконані, що влада повністю виконує покладені на неї функції.

Крім того, за останній рік вдвічі впав рівень довіри до роботи уряду. Так, у квітні лише 8% українців оцінили дії Кабміну задовільно, а 68% - незадовільно. Експерти пояснюють такі результати низкою прийнятих непопулярних законів, пов'язаних із тарифною політикою держави.

Водночас, 51% українців абсолютно або радше не задоволені діяльністю президента, частка задоволених становить 17%, а індекс оцінки його діяльності з липня 2014 до квітня 2015 року впав лише на 12 пунктів і залишається на рівні нижче середнього.

Читайте також: Корупція і кумівство турбують українців найбільше - опитування

Нагадаємо, рівно рік тому, 25 травня, в Україні відбувалися позачергові вибори президента, на яких у першому турі переміг Петро Порошенко.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори