Генштаб розробив новий нагрудний знак "Учасник АТО" (фото)

Столиця
20.07 13:06
4281
0

Для військовослужбовців ,які проходили і проходять службу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, Генеральний штаб Збройних сил України розробив нову нагороду – нагрудний знак "Учасник АТО".

Як повідомляє прес-служба Генштабу, в першу чергу відзнаку отримають демобілізовані військовослужбовці на підставі наказів військових комісаріатів, на обліку яких вони перебувають.

За інформацією прес-служби, станом на 18 липня з лав Збройних сил України звільнено 39 789 військовослужбовців, призваних під час першої та другої черги мобілізації.

На аверсі нагрудного знаку зображений сокіл, що вхопив кігтями двох змій.

"Сокіл — це давній символ українського народу. Він уособлює мужність та готовність до бою. Спіймані змії в лапах птаха — це два терористичних угрупування на Сході, з якими бореться Україна", - відзначає прес-служба Генштабу ЗСУ.

Читайте також: З будівлі Міноборони з автоматом втік солдат

Нагадаємо, за минулий тиждень в Україні прийняли 874 рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО та сім'ям загиблих воїнів.

Раніше Верховна Рада встановила розміри фінансової допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців у розмірі 750 прожиткових мінімумів, що складає 882 тис грн.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори