Підлітки, які жорстоко побили чоловіка біля столичного ТРЦ "Гуллівер", виявилися замішані і в інших подібних побиття.

Цю інформацію повідомляють "Факти і коментарі".

За словами співробітниці супермаркету, який знаходиться неподалік від "Гуллівера", ці "дітки" розгулюють біля ТРЦ далеко не вперше. Вони стоять там в основному вечорами. І вже не раз нападали на людей.

"Випадок з цим чоловіком особисто мене не здивував, — розповіла жінка. — Таке було вже не раз. Вони нападають просто так, без жодного приводу. Жертвами стають люди, які їх зовсім не знають. Найчастіше вони налітають на людину ззаду. Четверо чи п'ятеро підлітків валять її на землю, інші починають бити. А пара-трійка людей знімає це на камери мобільних телефонів. Цілі когось пограбувати у них немає. Я звернула увагу, що багато хто з них добре одягнений, у них дорогі смартфони. Не знаю, що це: розвага чи якийсь флешмоб. Іноді вони провокують. Проходиш повз них, а вони вигукують услід глузування й образи. Мені та іншим співробітницям вже страшно ввечері там йти. Виходиш з роботи, а вони стоять. І ти не знаєш, чого від них чекати. Ми вже просили втрутитися охорону «Гуллівера». Але охоронці не можуть допомогти. Хіба що погоджуються проводити до метро". розповіла жінка

Популярні новини зараз
Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Індексація пенсій в Україні: які зміни готують у лютому Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Виявилося, неадекватні підлітки орудують не тільки біля "Гуллівера". Мешканка столиці (дівчина попросила не називати її ім'я) розповіла, як ті ж підлітки напали на неї неподалік від "Оушен плаза". Це сталося місяць тому.

"23 грудня 2018 року, — розповіла дівчина. — це саме ті ж підлітки, які били чоловіка біля «Гуллівера». Я добре запам'ятала дівчинку в червоній куртці — вона є на відео. В той день в «Оушен плазі» вони напали на мене і моїх друзів. Нас було п'ятеро. Ми вийшли в курилку, де вже стояли ці «діти». Вони пили алкогольні енергетики і вели себе зухвало. Чомусь почали нас ображати. Звісно, були послані у відповідь. Потім вже я зрозуміла, що вони спеціально нас провокували. Чотири дівчинки підійшли до нас і в грубій формі почали виясняти «хто ми такі» і «що собі дозволяємо». Коли ми з друзями побачили їхній стан (червоні очі, різкий запах алкоголю), зрозуміли, що сперечатися марно. Ми мовчки розвернулися і пішли. Але ці дівчатка ув'язалися за нами. Розуміючи, що вони не відстають, я прискорила крок. У цей момент та сама дівчинка в червоній куртці зловила мене за капюшон. Інші підлітки почали бити моїх друзів по обличчю. Охоронці торгового центру бачили це, але нічого не зробили. Я чула, як охоронці між собою говорили: «Подивися, так вони п'яні»… Коли ми вийшли з ТРЦ, підлітків вже було чоловік вісім чи дев'ять. Одна з дівчаток комусь дзвонила і казала: «Зараз пацани зі стрілки в „Гуллівері“ сюди приїдуть і вам п… ц буде». Потім ця дівчинка в червоній куртці і її подружка схопили мене під лікті і потягли до іншого виходу. Опиратися не виходило: вони великі і високі, я в два рази менша обох. Вони вдарили мене по стегну і при цьому повторювали: «Та йдемо поговоримо, чого ти з… ш?» Я почала кричати, щоб привернути увагу оточуючих. Мені прийшли на допомогу якісь чоловіки, вони викликали поліцію. Дівчатка, які напали на мене, тут же пішли. Виявилося, поліцейські їх добре знають. Вони відразу сказали: «А, знову ці». Коли я вийшла на вулицю, знову побачила цих «діток». Тільки їх стало ще більше - вже чоловік п'ятнадцять. Мені здалося, що поліцейським, яким я почала розповідати про цю ситуацію, було наплювати на те, що відбувалося. Вони просто сказали мені: «Їдьте додому. Що ви від нас хочете?» Я попросила хоча б провести мене до метро, щоб ці підлітки знову на мене не напали. По дорозі я запитала у поліцейських, що буде з цими підлітками. На що він сказав, що вони влаштовують подібне кожні вихідні в різних торгових центрах. При цьому додав: «Ну і що ми з ними зробимо? Вони ж діти». Порадив мені купити перцевий балончик для самооборони або ходити разом з хлопцем. Відмінна порада… В результаті ніхто ніяких кримінальних справ не відкрив. У той же вечір я отримала від дівчинки в червоній куртці повідомлення в Instagram. Спочатку вона запропонувала зустрітися, а потім перейшла до погроз. У мене збереглися ці повідомлення. Там суцільні матюки… Я так зрозуміла, що у них такі розваги: прийти в торговий центр, напитися і потім провокувати оточуючих на конфлікти, нападати на людей". розповіла постраждала

Нагадаємо, ввечері 15 січня біля входу на станцію метро "Палац спорту" група з 10-15 підлітків збила з ніг чоловіка і влаштували групове побиття.

Як повідомляв портал Знай.uа, в Росії школярі ледь не вбили викладачку.

Також Знай.uа писав, у Києві копи схопили на вулиці чоловіка і вибивали зізнання.