Морози та снігопад цієї зими стали вже звичним явищем для жителів столиці. Проте, разом із красотами справжньої зими, мешканцям доводиться миритися і з майже півметровими заметами на тротуарах та годинами стояти у пробках, внаслідок нерозчищених вулиць. Із настанням зими кияни не перестають звертатися до Контактного центру із проханням нарешті прибрати місто від снігу. І дедалі коментарі стають все суворішими – люди ледь стримують своє обурення. Подробиці дізнавалися Знай.ua.  

Команда Кличка працює в режимі "постфактум"

Незважаючи на те, що снігопади розпочалися ще в середині листопада, місто весь цей час перебуває у "білосніжному полоні". Киянам майже щодня доводиться втричі довше добиратися до роботи та додому, а водії вимушені години проводити у пробках.

"На жаль, Кличко та його команда вже кілька років поспіль продовжує працювати не планово, а в режимі "постфактум". У той час, як всі заздалегідь знають про початок снігопадів, чиновники починають оголошувати авральний режим лише після того, як місто засипле снігом. При цьому, ще й встигають піаритися на цьому. В результаті днями, а то і тижнями в столиці панує транспортний колапс, а люди годинами дістаються до роботи", – зазначає Олександр Федоренко, голова київського осередку політичної партії Миколи Томенка "Рідна країна".

Популярні новини зараз

Українці підняли на вуха Зеленського і всю владу через нові гроші: "Не можна відрізнити"

Житель Прикарпаття зазирнув не в одну пляшку заради незвичайного паркану - 150 метрів скляної краси

Працюючих пенсіонерів штрафуватимуть? У ПФУ пояснили ситуацію з виплатами

Наречена Розенка Олена-Христина Лебідь показала забруднену дупу крупним планом

Показати ще

"Кличко жодного разу не зміг вчасно надати команду "Старт!" комунальникам!"

До КБУ "Контактний центр міста Києва" 1551 щодня продовжують надходити відповідні скарги з різних районів столиці.

"Кінцева зупинка Кадетський Гай, 3. Сніг по пояс. Роз’ясніть, будь-ласка, як громадянам попасти в міський транспорт, коли "Київавтодор" почистив дороги та всі ці кучугури снігу змів на зупинку. У людей, на жаль, крил немає, перелетіти груди снігу можливості немає. Чому така ганебна ситуація відбувається майже по всьому місту? Чому дороги для автотранспорту чистять, а тротуари для людей – ні?", – скаржиться киянин у зверненні № С-3464, зареєстрованому 28 січня.

Схожа ситуація і в Оболонському районі.

"23-28 січня на нашій прибудинковій території не була проведена прибирання снігу і льоду. Згідно з нормами КМДА, прибирання снігу і льоду на прибудинкових територіях повинна проходити щодня. Чому не була проведена прибирання снігу і льоду? Про проблему з 23 числа я повідомляв в 15-51, але ЖРЕО продовжує саботувати прибирання. Прошу прийняти міри!", – обурюється мешканець столиці у зверненні № К-5764 від 28 січня.

Аналогічні питання бентежать і жителів Подільського району.

"Як назвати людину, яка живе у сучасному Світі з інтернетом, і все одно продовжує із дивуванням та ошелешеністю сприймати черговий снігопад? А це наш мер! Навіть дворічна дитина, побачивши у вікно сніжок, одягається і бере лопатку на двір, а Кличко жодного разу не зміг вчасно надати команду "Старт!" комунальникам. Скільки можна так ганьбитися?!", – скаржиться Іван Дьомін, мешканець Подільського району.

У свою чергу, Знай.ua підготував відповідний запит, аби дізнатися за прибирання якої території в місті відповідають місцеві комунальні служби, та де саме пролягає межа між зоною ЖРЕО, "Київавтодор", "Київський метрополітен" та ін..

Раніше Знай.ua писав про те, що посеред засніженого Києва вирішили прокласти водопровід: саме час.

Також Знай.ua повідомляв, що київські "копи" обібрали довірливого туриста до нитки: хотів допомогти, а вийшло, як завжди.