У Києві на Великдень та у поминальні дні весь міський пасажирський транспорт працюватиме довше.  

Цю інформацію повідомили у прес-службі КМДА.

Так, в ніч з 27 квітня на 28 квітня Київський метрополітен працюватиме на одну годину довше, а 28 квітня метро відкриється на одну годину раніше.

Великдень
Великдень

Крім того, в ніч з 27 квітня на 28 квітня буде продовжена робота наземного пасажирського транспорту на одну годину і 28 квітня він почне працювати на одну годину раніше. Тим самим буде організовано перевезення пасажирів маршрутами, які проходять біля станцій метро.

Київський метрополітен
Київський метрополітен

Влада столиці планує збільшити кількість транспорту, що курсує біля місць проведення богослужінь. А поблизу самих місць богослужінь під час святкування Великодня ввести додаткові зупинки. Зокрема, додатково планується залучити 407 одиниць рухомого складу, всього ж працюватиме 2265 одиниць транспорту.

Великдень
Великдень

Нагадаємо, що Вербна неділя - одне з дванадцяти головних церковних свят. У всіх храмах проводять служби, а віруючі йдуть до церкви з гілочками верби, щоб освятити. Навіщо освячують це дерево і яких ще традицій та обрядів дотримуються православні в цей день.

Це - перехідне свято, воно не має фіксованої дати, оскільки повністю залежить від Пасхи. Вербну неділю відзначають рівно за тиждень до святкування Воскресіння Христового. У цьому році свято, яке ще називають Вхід Господній в Єрусалим, відзначатимемо 21 квітня.

Вербна неділя або Вхід Господній в Єрусалим. Вважається, що в цей день Ісус Христос в'їхав у Єрусалим на віслюку. Люди, оспівуючи його, встеляли дорогу перед ним пальмовим листям і зустрічали хвалебними вигуками "Осанна!".

Нагадаємо, українцям розповіли, чого не варто нести в церкву і святити на Великдень.

Як повідомляв "Знай.uа", на Пасху українці відпочиватимуть майже тиждень. 

Також Знай.uа писав про те, що Уляна Супрун дала декілька порад українцям, які дотримуються посту перед Великоднем.