Чергове будівництво у Києві може поставити під загрозу існування Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України. Земельну ділянку під забудову виділили по вулиці Землянській.

Про це повідомляє прес-служба Київради. Законність будівництва поряд з ботанічним садом перевірить спеціальна комісія, приводом до створення якої стало звернення столичного депутата.

Він нагадав, що постанова Верховної Ради запроваджує мораторій на виділення земельних ділянок, які розташовуються на відстані не менше 200 метрів кордонів Ботанічного саду. Крім того на такий же відстані встановлена охоронна зона, яка виключає будь-яке будівництво.

"Незважаючи на це, на відстані 150 метрів від Ботанічного саду, по вулиці Землянській, проводяться будівельні роботи на чотирьох ділянках. Вони належать до земель рекреаційного призначення, на яких забороняється діяльність, що може перешкоджати використанню їх за призначенням, а також негативно впливати на природний стан цих земель", - наголосив автор подання.

Спеціальна комісія, яка створена на півроку, має перевірити документацію забудовника та дозволи на будівництво. Також перевірку проведе постійна комісія з питань екологічної політики. Але остаточну крапку в питання встановить Київрада на одному із засідань.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня" Короткочасні дощі та грози освіжать Україну після спеки, але не усі області: прогноз погоди на 6 липня від Наталки Діденко Дружина Григорія Решетника Христина показала, наскільки їй "всеодно" на вагітності: "Як може бути інакше"
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, активісти взялися за відновлення водних ресурсів Києва. Вони намагатимуться відновити столичні річки.