Бруд, щури, хамство: популярний київський супермаркет перетворився на смітник

поділитись
У магазині є вагове печиво, крупи, за яким, по всій видимості, ці щури ночами можуть і полазити

Один з магазинів популярної мережі супермаркетів обурив покупців моторошною антисанітарією в приміщенні. Користувач Гліб Гришин написав про це на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що в продуктовому магазині ЕКОМАРКЕТ за адресою пр. Героїв Сталінграду 14г покупець починає відчувати неприємний запах "підвальній вогкості, з нотками тухлятини і ще чогось незрозуміло-кислого".

"На дворі йде 2018 рік, кожна сфера послуг будь це ресторан, фітнес клуб, кінотеатр або магазин прагнуть до підвищення якості, для залучення лояльних клієнтів, які будуть повертатися знову і знову. Але є в цьому правилі і виключення. Представляю Вам продуктовий магазин " ЕКО маркет за адресою пр. Героїв Сталінграду 14г. Сказати, що там повний пі***ц, це не сказати нічого. Увійшовши в магазин розташований в самому центрі Оболонської набережної, кожен покупець починає відчувати неприємний запах підвальної вогкості, з нотками тухлятини і ще чогось незрозуміло-кислого. Підлога в магазині стабільно брудна, з відбитою плиткою і купою сміття всюди. На складі мабуть місця немає і керуючий дав добро зберігати в залі продукцію, причому чорти як, що до багатьох товарах пройти неможливо", - пише користувач.

Крім цього чоловіка обурило і неправильне зберігання продуктів.

"Консервні банки пом'яті. Яйця, в яких цілком може бути сальмонельоз, лежать на майонезі. Під прилавками я знайшов пластикові упаковки, в одній половині якої налита малинова рідина, в інший порошок, не важко здогадатися, що це отрута для гризунів! Але, в магазині є вагове печиво, крупи, за яким, по всій видимості, ці щури ночами можуть і полазити. Брудні холодильники і калюжі під ними. Неодноразово зустрічав невідповідність ціни на ціннику і на касі. Постійні черги до каси обурюють покупців і ті дозволяють собі матюкатися, але що дивує, коли касирки і адміністратор починають так само матом крити відвідувачів", - пише він.

Раніше портал "Знай.uа" писав про війну київського супермаркету і покупців.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
екомаркет, супермаркет, щури
Між собою зіткнулися правоохоронці та очевидці аварії
0
0
11:04 21.08.2018
Як у Києві пройшла репетиція параду
0
0
07:28 21.08.2018
З'явилася інформація про терміни появи гарячої води в квартирах киян
0
0
04:11 21.08.2018
Артист залишив незамкненими двері автомобіля
0
0
22:50 20.08.2018
Мати виявилася жінкою без опеределенного місця проживання
0
0
22:01 20.08.2018