В одному з супермаркетів української столиці покупці помітили вусатого шкідника, який не соромлячись їв ковбасу прямо з прилавка.

Дане відео очевидці виклали у соціальній мережі Facebook.

"На прилавку магазину кошак не соромлячись уплітає ковбасу за дві щоки. Якщо їсть, значить не все втрачено", - підписала відео автор.

У коментарях користувачі жартома почали цікавитися маркою ковбаси, так як на їх думку, кіт повинен відмінно розбиратися в ковбасі. "Якщо їсть, значить ковбаса з м'яса", "Гарна ковбаса, треба брати", - жартують одні.

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років
Показати ще

Інші користувачі, однак, зазначили, що подібний інцидент є грубим порушенням санітарних норм.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що розплата за колонізацію наздогнала австралійців навіть через два століття – здичавілі кішки заполонили 99% континенту і масово знищують ссавців і птахів.

В кінці травня 2018 року у Австралії закінчили будівництво найдовшого забору від мільйонів здичавілих кішок, які за два століття поширилися майже по всій території країни. Вони полюють на дрібних ссавців і птахів, знищивши або поставивши під загрозу вимирання більше двох десятків рідкісних видів.

За задумом уряду, огорожа буде захищати вимираючі види від хижаків до того часу, поки не відновиться популяція. Однак це не вирішує проблему зростаючого числа здичавілих кішок, які давно отримали репутацію "шкідників", нападаючи на людей та їх улюбленців.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на одному з одеських пляжів помітили дуже цікавого пса, якого назвали "домовитим". Вечірню прогулянку по пляжу з господинею пес вирішив поєднати з корисним - зібрати і винести з води буйки. Незважаючи на всі спроби господині переконати улюбленця, той і далі робив свою справу. Обміняти свою "здобич" пес не погодився навіть на капці господаря.

"Одеський пляж, 9 годин вечора. Господиня вирішила прогулятися по пляжу з собакою, а собака вирішила поплавати і заразом позбирати буйки. Навіть на тапки господаря не захотіла обміняти. Вирішила зібрати усі буйки", - коментує відео автор.

Заповзята собака викликала бурю захоплення у людей, які стали свідками кумедних розваг чотирилапого. Собака просто стала народним улюбленцем і героєм дня.