У Києві невідома жінка веде розбійну діяльність в мікрорайоні, нападаючи на людей і б'ючи їх.

Про це повідомляє Politeka, посилаючись на розповідь киянки Катерини Гейнч.

"В 9-му мікрорайоні Оболоні живе хвора жінка-українка, яка нападає на дітей і дорослих", - повідомила вона.

Згідно інформації, жінку бачили в районі 240 школи (м. Мінська, м. Героїв Дніпра). На вигляд їй 50-55 років, зріст близько 170 см, ходить в темному одязі.

Кияни в мережі повідомляють, що часто бачать цю жінку на Оболоні. Городяни називають її божевільною, яка часто нападає на перехожих.

Відомо, що зловмисниця мешкає під балконом житлового будинку по Оболонському проспекту, 34А. Також вона допомагає двірнику прибирати територію двору. Її вже чотири рази затримувала поліція і доставляла в психіатричну лікарню ім. Павлова. Там її тримали кілька годин і відпускали.

У мережі вже багато відомостей від потерпілих, які розповідають про напад цієї жінки. При цьому поліція часто ігнорує дані нападу.

"Я її бачила коли-то на Оболоні. Сиділа в машині і спостерігала, як вона кричить на людей, що проходять, кидається, потім пісні кричить... Реально небезпечна тітка. Патруль стоїть на світлофорі, бачить це все і їде далі", — розповіла Людмила Варшанидзе.

Кияни бояться перебувати в тому районі.

"Вона ще може кинути скляні пляшки на людей, я бачила, як вона впадала в дівчинку, яка сиділа на лавочці", - зазначила Яна Сушко.

Нагадаємо, у Китаї поліція заарештувала няню, яка била дитину. Камери в ліфті зафіксували, що вона стала бити малюка всього через кілька хвилин після того, як попрощалася з його матір'ю.

Крім того, в центрі Києва вулицю затопило окропом.

Дивіться сюжет про поліцію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", літак з десятками пасажирів впав після зльоту.