Нова романтична історія народилася в Києві: дівчина розшукує незнайомця, з яким зустрілася в маршрутці на столичній Оболоні. Вони перекинулися буквально кількома фразами, а коли прийшов час виходити, хлопець буквально виніс дівчину на руках: на вулиці лежав величезний замет.

Анжеліка загорілася ідеєю знайти свого рятівника і розвісила оголошення по району з романтичним заголовком "Шукаю тебе, чоловік моєї мрії!". У нього жовті черевики, родимка на щоці, він їхав в 102-й маршрутці з Оболоні. Більше не знає про нього нічого, повідомляє ТСН.

"Практично, він просто взяв і виніс мене з маршрутки. Насправді, це було настільки несподівано і приємно. Коли ми вийшли, попрощалися, я подякувала", - говорить Анжеліка.

Дівчина передбачає - той незнайомець може жити десь поруч. Там і розклеїла оголошення і розпитала місцевих продавчинь. На будинках оголошення позривали. Водії на цьому маршруті зізнаються, що на взуття пасажирів звертають увагу нечасто. Єдине пам'ятають - в той вечір була заметіль.

Анжеліка визнає - насправді історія дивна, і хтось може прийняти її за дивачку, а незнайомець, якого шукає, може бути одруженим. Сама вона незаміжня, але більше про себе розповідати не хоче. Налаштована вона романтично і надії не втрачає.

Популярні новини зараз
Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода Гроші змусять повернути державі: українців попередили До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати
Показати ще

"Просто СМС або дзвінок, якщо це доречно. Хочеться приємностей, чудес. Чому б і ні. Ми повинні вірити в мрії", - впевнена дівчина.

Детальніше про романтичну історію дивіться в сюжеті


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, в Києві розшукують нелюдів, які жорстоко побили студента.