З 4 по 6 травня в Києві в зв'язку з проведенням ремонтних робіт частково обмежать рух транспорту на Південному мосту, частини вул. Жмаченка і на шляхопроводі на перетині вул. Братиславській і вул. Шолом-Алейхема.

Про це повідомили в прес-службі КК "Київавтодор".

Так, згідно х інформацією, у столиці частково обмежать рух транспорту:

з 21:00 4 травня до 7:00 5 травня на Естакадній частини Південного мостового переходу в напрямку руху з просп. Бажана на Наддніпрянське шосе;
з 20:00 5 травня до 20:00 6 травня на шляхопроводі на перетині вул. Братиславській і вул. Шолом-Алейхема;
з 09:00 до 18:00 5 і 6 травня на вул. Жмаченка на ділянці від вул. Малишка до Дарницького бульвару.

Корпорація "Київавтодор" просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов'язаних з виконанням ремонтних робіт, і вибирати інші маршрути руху по місту.

Как сообщал портал "Знай.ua", комунальні служби столиці попередили жителів міста про те, що навіть у вихідні дні на дорогах Києва будуть проводитися масштабні ремонтні роботи. Само собою, це ускладнить рух транспорту в місті.

Графік ремонтних робіт був заздалегідь спланований таким чином, щоб саме в подовжені вихідні дні провести максимальну кількість робіт, які пов'язані з істотним обмеженням руху транспорту.

Крім того, з 1 травня на столичному Подолі почне діяти нова схема дорожнього руху, яка дозволить запустити повноцінну пішохідну зону на Контрактовій площі: зараз ця територія лише огороджена невеликими бетонними блоками і вимагає суттєво доопрацювання.

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще