Комунальні служби столиці попередили жителів міста про те, що навіть у вихідні дні на дорогах міста будуть проводитися масштабні ремонтні роботи. Само собою, це ускладнить рух транспорту в місті.

Графік ремонтних робіт був заздалегідь спланований таким чином, щоб саме в подовжені вихідні дні провести максимальну кількість робіт, які пов'язані з істотним обмеженням руху транспорту. Це зроблено для мінімізації незручностей для жителів і гостей столиці. Про це повідомляє комунальна корпорація "Київавтодор".

На даний момент покладений нижній шар асфальтобетонного покриття та ремонтуються тротуари на вулиці Олени Теліги, бульварі Академіка Вернадського і вулиці Павла Тичини. А ось на Набережному шосе проводяться роботи по фрезеруванню старого покриття. Влаштуванням зливової каналізації та основи дорожнього одягу займаються на вулиці АЛта-Атинській. Також проводиться ремонт вулиці Володимирській.

У Києві, крім названого, тривають ремонтні роботи на штучних спорудах. 28 квітня було розпочато капітальний ремонт на перетині вулиці Олени Теліги та Кирилівської. Там проводяться роботи по фрезеруванню, демонтажу бортового каменю і розбирання покриття тротуару.

Популярні новини зараз

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Карантин не писаний: 40-річна донька Ющенка виблискувала формами в теплих краях

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Показати ще

Шляхопровід на перетині проспекту Комарова і бульвару Вацлава Гавера також в ремонті. Тут готують ділянку підпірної стінки до бетонування, ремонтують прогонові будови і ведуть додаткові підготовчі роботи.

Ремонтуються три шляхопроводи і чотири підземних пішохідних переходи на кільцевій розв'язці на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотило. Також там розбирається бетонну бар'єрне огородження на підході до розв'язки і формування арматурного каркаса. Відбувається підготовка до бетонування монолітної плити автопроїзду.

Роботи на нижній частині шляхопроводу на Борщагівському шляхопроводі проводяться на транспортній розв'язці на перетині проспекту Перемоги та вулиці Данила Щербаківського.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" з 1 травня на столичному Подолі почне діяти нова схема дорожнього руху, яка дозволить запустити повноцінну пішохідну зону на Контрактовій площі: зараз ця територія лише огороджена невеликими бетонними блоками і вимагає суттєво доопрацювання.