У Києві на одній з дахів, балконів багатоповерхівки сиділи діти. Їх знімок був опублікований в одній з київських груп у Facebook.

На даху балкона верхнього поверху одного з будинків на вулиці Маяковського засікли чотирьох підлітків. Діти спокійно сиділи на величезній висоті, коротали свої канікули. Фотографія безтурботних підлітків була опублікована в групі "Троєщина FB".

"Шановні батьки та мешканці будинку Маяковського, 3, слідкуйте за вашими дітьми і балконами", - сказано в повідомленні.

Користувачі мережі по-різному відреагували на поведінку школярів. Одні були стурбовані і обурені, інші згадали себе в цьому віці і зазначили, що вели себе точно так само.

"Найголовніше вони думають що вони герої, а не ідіоти!", "Напевне ж була викликана міліція, під'їхала з іншого боку будинку, яка спіймала їх і сповістила батьків", "Нехай жек закриє вихід на дах або тех. поверх та всі замком, а не обіцянками", "Діти шукають екстриму, який знайшли, такий і є", - коментують кияни.

Нагадаємо, вісім дітей під замком: українців шокував вчинок батьків-катів.

Мережею гуляє страшна історія про неадекватних батьків, діти яких опинились зачиненими в квартирі без їжі і комунікацій. Крім того, дітей часто скаржаться продавці місцевих магазинів, у яких діти крадуть солодощі.

Як повідомляв Знай.иа, садок LeapKids: в чиї руки ви віддаєте дітей?

В одному з елітних районів столиці розташований дитячий садок LeapKids – заклад нібито високого рівня, але який, незважаючи на яскраву рекламу, насправді виявився звичайним мильним міхуром.

Також Знай.иа писав, що Супрун розповіла, чому донецький табір отруїв дітей.

Всі симптоми, на які скаржилися після отруєння в таборі "Орлятко" співробітники та діти, дуже нагадують інфекційне захворювання сальмонельозу.

Про це заявила під час брифінгу виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.