Столична влада перед подорожчанням проїзду у громадському транспорті пообіцяла киянам та гостям міста "найкращі" умови надання послуг. Але навіть у неймовірну задуху та спеку, котра накрила місто після тривалих злив, пасажири змушені добиратися до роботи і назад, ніби щойно відвідали сауну.

Економна маршрутка

Схожий випадок на своїй сторінці у Facebook описав фізик, викладач у КПІ ім. Ігоря Сікорського Павло Наказний. Мова йде про один із автобусів "Київпастрансу" – маршруту №114. Зазвичай в салоні купа людей, важко дихати, але особливо уважні можуть помітити: тут висить табличка, де чорним по білому вказано: якщо температура на вулиці сягає +28 градусів, вмикається кондиціонер.

Водій замість того, аби дати пасажирам хоча б шанс нормально дихати, просто відкрив двері. Коли його запитали, чому ж не увімкнув кондиціонер, відбувся досить дивною відповіддю: мовляв, хто буде закривати вікна? Пасажири не відступали, натякнувши водію, що він цілком може закрити їх вже на кінцевій зупинці.

Популярні новини зараз
У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників
Показати ще

"Далі було наступне. На зупинці з матом та істеричним криком він вибіг з автобусу та почав кричати: закривайте всі фіранки, а то нікуди не поїду. Ось цьому (так зневажливо він назвав пасажира – ред.) душно". На моє щастя спроба водія спровокувати інших пасажирів щодо мене виявилась марною та щось там він потім таки увімкнув. Потім теж цікаво. Шматок цієї істерики встиг зняти на відео. Зателефонував на "Київпастранс", назвав в чому проблема та номер машини", - розповів викладач.

У "Київпастрансі" проблеми не помітити. Запитали, чи все ж таки виконав водій прохання, і кинули слухавку. Хто надалі відповідатиме за безпеку пасажирів невідомо. Але ж у салоні могли бути вагітні жінки, чи літні люди, для яких така необачність могла дуже погано закінчитися.

Дивіться: кондиціонери в маршрутках: навіщо вони, якщо не вмикають?

Давно обіцяв %Антон Сененко (Anton Senenko) розповісти про одну з поїздок у автобусі Київпастранс, але руки не доходили. Ось :) В 15.07 їхав автобусом №114. Автобус був забитий (інтервали ще ті), але кондиціонер вимкнений (на вулиці +28), хоча автобус новий, ще запах клею залишився. Вирішив спитати у водія. Діалог з водієм: - Почему у вас кондиционер выключенный? - А окна кто закрывать будет? - Но вы же могли их закрыть на конечной? - Ага, сейчас для тебя буду еще окна закрывать - Не понял, повторите, пожалуйста, почему у вас выключенный кондиционер если у вас в салоне наклейка что при +24 он включается? Далі було наступне. На зупинці з матом та істеричним криком він вибіг з автобусу та почав орати: закрывайте н...й все форточки, а то никуда не поеду. Вот этому ..... душно. На моє щастя спроба водія спровокувати інших пасажирів щодо мене виявилась марною та щось там він потім таки включив. Потім теж цікаво. Шматок цієї істерики встиг зняти на відео. Зателефонував на Київпастранс, назвав в чому проблема та номер машини - А він потім його ввімкнув? -Так -Ну так все! (Гудки) Ось так ми й живемо! :)

Posted by Pavel Nakaznoy on Sunday, 29 July 2018

Нагадаємо, Укрзалізниця анонсувала створення універсальних квитків на кілька видів транспорту. Як повідомляв Знай.ua, Естонія стала першою країною в Європі, де практично у всіх містах зробили безкоштовним проїзд у всіх видах громадського транспорту. Також Знай.ua писав, зображення міського голови Києва Віталія Кличка пропонують розмістити на пам’ятній монеті номіналом 8 гривень.