Як тільки проїзд у громадському транспорті Києва подорожчав до 8 гривень, схожа хвиля накрила й інші області України. Люди терміново шукають альтернативні варіанти – хтось намагається ходити до роботи пішки, аби заощадити гроші, інші навпаки цікавляться новинками і обирають всім знайомі і менш затратні засоби пересування.

І цим, до речі, ще й забезпечують собі здорове майбутнє. Розглянемо три найпопулярніші варіанти:

Велосипед

На ньому за кордоном пересуваються політики, зірки, банкіри, тому це зовсім не соромно, а навіть престижно. Тим паче, що стільки різних моделей, на будь-який смак: дорожній, шосейний, гірський, кур'єрський, туристичний, трековий. Кожна по-своєму унікальна і призначена для досягнення певних цілей.

Крім того, ви не забруднюєте навколишнє середовище і назавжди зможете забути про зайву вагу, проблеми із тиском, а також абонемент у спортзал.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Показати ще

Цей вид транспорту не випускає шкідливих вихлопів, газів. Тому, якщо замислилися хоч раз, не вагайтеся.

Дивіться: вибір велосипеда

Самокат

Дуже зручний у користуванні, його можна скласти і зберігати вдома, відповідно проблема з паркуванням вирішується сама собою. На самокаті люди, які цінують здоровий спосіб життя, зазвичай їздять на роботу, на природу, в парк.

Наприклад, візьмемо міський самокат для дорослих, який зроблено з міцного металу алюмінію, з діаметром коліс 200 мм. Такий транспорт важить близько 4,7 кг, а навантаження на нього можна дати близько 100 кг. Ця модель допоможе своєму власникові не тільки без проблем пересуватися містом, а й зберігати чудову фізичну форму, адже самокат рухається завдяки силі людини.

Дивіться: як обрати самокат?

Гіроскутер

Став модним відносно нещодавно. Річ по суті унікальна, екологічна й безпечна, але вимагає від вас суттєвого контролю рівноваги. Для повноцінної роботи цього транспорту йому потрібна підзарядка від акумулятора, проте абсолютно немає потреби в такому виді палива, як бензин.

Немає заправки рідким паливом, відповідно немає шкідливих вихлопів у атмосферу. Рух вперед, повороти можна здійснювати лише завдяки зміщенню маси людського тіла.

Дивіться: Школа майстрів. Замість маршруток та тролейбусів: як обрати гіроскутер?

Нагадаємо, у Києві під будівлею КМДА зібралися сотні людей: протестують проти знесення кіосків "Союз друку", котрі розповсюджували пресу.

Як повідомляв Знай.ua, підвищення вартості проїзду в громадському транспорті до 8 гривень викликало широкий резонанс. Зокрема, тиждень тому активісти штурмували Київраду, тим самим вимагаючи скасувати скандальне рішення.

Також Знай.ua писав, у Києві пасажири власноруч штовхали зламаний трамвай.