1. Перевірте наявність спорядження для прогулянок на велосипеді. Перш ніж почати їздити, важливо переконатися в тому, що ваш велосипед безпечний і придатний для їзди по дорозі. Це в першу чергу відноситься до старих велосипедів. Ретельно перевірити ваш велосипед, значить звернути увагу на важливі деталі.

2. Перевірте гальма. Проведіть свій велосипед по колу на плоскій поверхні, при цьому натискаючи і відпускаючи гальмівні важелі. Якщо вони не працюють, і ви не знаєте, як полагодити їх, зв'яжіться з місцевим магазином велосипедів і зверніться до них за допомогою.

Перевірте колеса велосипеда. Повністю опустіть шину в невелику ємність з водою. Подивіться, чи не з'являються бульбашки. Якщо ви помітили бульбашки, це означає, що в шині дірка і вам слід заклеїти її в магазині або самому. Повторіть те ж саме з іншим колесом.

3. Перевірте, чи підходить вам велосипед по висоті. Це легко перевірити – достатньо сісти на сидіння і переконатися, що кінчики пальців ніг торкаються землі (і тільки кінчики). Відрегулюйте сидіння велосипеда, а також висоту керма.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

4. Надіньте яскравий одяг, світловідбиваючий жилет або палаючі вогники.Все це зробить вас більш помітним на дорозі. Коли будете вибирати футболку, проявіть розсудливість і придбайте одяг яскравого або на крайній випадок білого кольору. Ви також можете прикріпити відбивач до вашого рюкзака, якщо ви поїдете з ним.

5. Краще завжди одягати шолом. В деяких місцях у вас немає вибору, так як ви зобов'язані надіти шолом за законом, якщо хочете їздити на велосипеді. Але, навіть якщо це не обумовлено законом, у будь-якому випадку краще одягніть його, щоб убезпечити себе, адже травми голови внаслідок аварії – це основна причина смертей серед велосипедистів.

Також Знай.uа писав, як змусити чоловіка говорити.