Різке подорожчання проїзду в громадському транспорті - найскандальніша тема останніх днів: якщо 5 гривень в метро і 4 в наземному комунальному транспорті кияни ще змогли пережити, то 8 гривень - явний перебір і це зрозуміло всім. Всім, крім самого градоначальника Віталія Кличка.

Що ж, жителі столиці вирішили натякнути на своє невдоволення ще прозоріше. Оскільки акція протесту і погром в Київраді виявилися недостатньо зрозумілими для мера, кияни сподівалися на його вміння читати і розвісили банери-звернення по всьому місту. Вони почали з'являтися в центрі Києва у вівторок, 17 липня.

"Віталік, 8 грн - це перебір", - йдеться на плакаті, які, до слова, підписані: Демократичний альянс. У самій партії участь в оригінальному перформансі поки не підтвердили.Перший банер помітили на Хрещатику близько 8 ранку, але вже за декілька годин його зняли. Схоже, що зняла і повісила його одна й та сама людина.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються" Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею
Показати ще


Пізніше такі ж плакати помітили і в інших районах столиці.Вже декілька днів поспіль кияни та гості міста їздять за новими тарифами у метро, автобусі, тролейбусі, міській електричці, фунікулері, трамваї. З 14 липня вартість проїзду у столиці на всі види комунального громадського транспорту зросла до 8 гривень. І хоча мер Кличко запевнив: без такого кроку нібито кризи не уникнути, але винахідливі пасажири вже шукають способи заощадити.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що стало відомо, що міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розгляне пропозицію проектування громадських туалетів для пасажирів на станціях метрополітену або біля входу до метро.

Відомо, що про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

"Питання наявності на станціях метрополітену туалетних кімнат, доступних для звичайних людей, не нове і періодично піднімається громадянами. Наскільки мені відомо, в Києві навіть створювали таку петицію, яку підтримало багато киян. Тобто запит у суспільства є", – заявив Парцхаладзе.