У Києві черговий герой-маршрутник відзначився на всю країну своїм мерзенним ставленням по відношенню до пасажирів. І вже, як жахлива традиція, під гнів хамовитого водія потрапив ветеран АТО.

Водій маршрутки №429, що належить Кийтрансу-2005, вилаявся на чоловіка, який мав право на безкоштовний проїзд, - пише Politeka з посиланням на журналіста Володимира Тимофійчука.

За його словами, пояснення маршрутника бійцю АТО прозвучало вже у звичній для певної категорії населення манері: "Мене не треба захищати".

"Нам інваліди війни не потрібні”, – приблизно так я б перефразував ту ситуацію, свідком якої став сьогодні особисто. Тож у мене виникає два питання: Перше: Навіщо нам закони, коли для певних осіб вони не писані? І друге: Чи співпадає позиція Департаменту транспортної інфраструктури КМДА з позицією водія маршутки номер АА2577…?", - зазначив журналіст.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні: "Вони готові віддати..." Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався
Показати ще

Очевидець опублікував выдеодоказ того, що відбувалось у транспорті, а та посвідчення військового.Користувачів звісно ж обурив випадок.

"Скотина … Ці маршрутчики , це худоба а не люди!!!", коментують користувачі.

"Нам інваліди війни не потрібні", - приблизно так я б перефразував ту ситуацію, свідком якої став сьогодні...

Posted by Володимир Тимофійчук on Saturday, 11 November 2017

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Києві активісти влаштували пікет під стінами "Кийтрансу", де працює водій маршрутки, що принизив матір воїна АТО.