Незабаром Київрада може дозволити Київській міськдержадміністрації (КМДА) продати власнику "ДТЕК" Ріната Ахметова всі належні киянам електромережі за 444,4 млн гривень. Цим же проектом рішення пропонується "заднім числом" легалізувати вихід на ринок торгівлі електрикою ПАТ "ДТЕК Київські електромережі" і майже на рік продовжити договір з ПАТ "Київенерго" в частині електрогенерації, передає KV.

Представники двох фракцій у столичній міськраді виступають категорично проти: вважають, що майно, напевно, недооцінене, може приносити прибуток від здачі в оренду, а Ахметов з таким підходом зможе майже рік користуватися майном киян "за безцінь" і навіть придбати його дешевше.

В адміністрації Віталія Кличка твердо вирішили продати Рінату Ахметову все "електроенергетичне майно комунальної форми власності".

Популярні новини зараз
Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Йдеться про проект рішення Київради "Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади Києва" (№08/231-2180/ПР), який 3 липня 2018 року на розгляд міськради подали профільний заступник голови КМДА Петро Пантелєєв , директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА (РКІ КМДА) Дмитро Науменко та директор Департаменту комунальної власності КМДА Андрій Гудзь.

Спочатку передбачалося, що Київрада розгляне це питання на своєму засіданні 12 липня, але в силу всім відомих подій, цього поки не відбулося.

Документ передбачає, що з комунальної власності буде відчужене все належне киянам електроенергетичне майно: кабельні і повітряні лінії електропередач, трансформаторні підстанції та споруди, а також енергетичне устаткування, яке обслуговує розподільні електромережі столиці. Наголошується, що це близько 15% електроенергетичного комплексу Києва, причому, майно, в основному - старе і малопотужне.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що, до того, що в Києві до першого числа серпня 2018 року гаряче водопостачання відключать світло, призведе передача компанії "Київенерго"