У Києві ввечері, 24 травня, невідомі в масках напали на вболівальників футбольного клубу "Ліверпуль", які приїхали в українську столицю на фінал Ліги чемпіонів. Фани отримали порізи і рани голови та шиї. Про це повідомляє видання Mirror.

Відзначається, що поліція затримала двох нападників, а також одного вболівальника "Ліверпуля".

За даними джерела, інцидент стався в одному зі столичних ресторанів. Група з 20 хуліганів в масках атакувала уболівальників "Ліверпуля", які перебували в закладі. Вони кидали в англійських фанатів столи і стільці.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

В основному в закладі були 50-літні англійські вболівальники.

"Ми обідали, розмовляючи про бізнес. Я приїхав сюди не для цього. Я приїхав подивитися футбол. Вони прийшли сюди, як зграя собак. Це було жахливо", - наводить Daily Mirror слова одного з потерпілих.

Повідомляється, що київські фани, які почали бійку, належать до клубу фанатів вже неіснуючого ЦСКА Київ.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", бойовики так званої "Ісламської держави" пригрозили влаштувати криваву різанину під час Ліги чемпіонів, яка пройде в Києві.

Як повідомляє портал Рoliteka, у своїх закритих спільнотах в месенджері Telegram терористи масово публікують плакати, на яких закликають однодумців з усієї Європи приїжджати в Київ. Ватажків бойовиків закликають "підопічних" самостійно атакувати фанатів в українській столиці, використовуючи автотранспорт і холодну зброю. Експерти вважають, що головна мета "Ісламської держави" — Чемпіонат світу-2018.

Нагадаємо, Служба безпеки України попередила про можливу масштабну кібератаку на державні структури і приватні компанії напередодні фіналу Ліги чемпіонів.

За даними прес-служби силового відомства, для масового ураження українських мережевих пристроїв може бути використане програмне забезпечення під умовною назвою VPNFilter, що забезпечує проведення кіберрозвідки і деструктивних кібероперацій. Вірусне ПО дозволяє зловмисникам перехоплювати весь трафік, що проходить через уражений пристрій.