У п’ятницю, 9 березня, з нагоди дня народження Великого Кобзаря, українського письменника Тараса Шевченка до святкування долучилась у столична підземка. Метрополітен вирішив вшанувати письменника та дати можливість пасажирам проїхатись безкоштовно. Потрібно всього лише розказати вірш Кобзаря.

Як повідомили в адміністрації метрополітену, сьогодні "плата" - декламування напам'ять будь-якого вірша письменника Тараса Шевченка. Сьогодні саме минає 204 роки від дня його народження.

Акція діятиме лише на двох станціях метро – "Тараса Шевченка" (від 10:00 до 11:30) та "Майдан Незалежності" (від 12:00 до 14:00).

"Акція діє виключно у вказаний час. Під безкоштовним проходом розуміється оплата промоутером пасажиру проїзду безконтактною банківською карткою", - зазначили представники метрополітену.

Популярні новини зараз
РФ може відкласти наступ через несподівані обставини Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Нагадаємо, у київській підземці розпочали реконструкцію станції метро "Святошин". Не працюватиме вихід з підземного переходу до проспекту Перемоги й до заводу "Атек".

Ремонт триватиме до осені 2018.

Також столична влада повідомила про зміни маршрутів громадського транспорту. через проведення культурно-масових заходів ряд вулиць у центрі міста перекриють для руху транспорту. 9 березня відбудуться святкові урочистості біля пам'ятника письменнику Тарасу Шевченку з нагоди 204-ї річниці від дня його народження. Буде обмежено рух транспорту і тимчасово не зупинятиметься на зупинках наземний громадський транспорт. Зокрема, з 07:00 і до завершення заходів будуть скасовані деякі зупинки.

Унікальна акція київського метро

Як повідомляв портал "Знай.ua", столичне метро відправило два вагони до нового господаря. Як пояснили на сайті підземки "Київський метрополітен" виставив два списані вагони через майданчик "Прозорро. Sale" у листопаді минулого року. Їх і перевозили по Києву. Кияни, побачивши вагон на тягачі, почали жартувати, що жителі Троєщини таки дочекались метро.