Жителі Осокорків публічно провчили вандала, який влаштував стихійне звалище на вулиці Єлизавети Чавдар.

Про це повідомляє Gazeta.ua

Нечупару сфотографували поруч з купою відходів. Він тримає табличку з написом "Я викидав тут сміття. Більше так робити не буду".

Фотографії з порушником розклеїли на парканах і деревах поблизу місця події.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Варто відзначити, що столичні комунальні служби встигли зібрати все сміття, який залишився в парку Шевченка після вболівальників Ліверпуля. Про це написала Інна Клименко в Facebook.

Раніше в мережі з'явилося декілька відео, на яких видно велику кількість сміття, залишеного вболівальниками Ліверпуля в парку Шевченка, де була їхня точка збору перед початком фінального матчу Ліги чемпіонів на НСК Олімпійський.

Крім того варто додати, що європейська комісія планує заборонити ряд одноразових продуктів з пластику і штрафувати країни-члени Євросоюзу за пластикове сміття, який не підлягає вторинній переробці, повідомили видання німецького медіаконцерну Funke Mediengruppe.

Як зазначається, комісія Європейського Союзу має намір представити в Брюсселі 28 травня пакет заходів по боротьбі з пластиковим сміттям. Згідно з проектом директиви, заборона повинна торкнутися одноразових виробів із пластику, альтернатива яким легко доступна і прийнятна за ціною. Мова йде, зокрема, про одноразовий посуд, столові прибори, трубочки і соломинки для напоїв, ватні палички і пластикові кріплення для повітряних куль. Крім того, планується обмежити використання пластикових упаковок для їжі, яку продають на винос закусочні.

Видання Funke Mediengruppe також наводять слова єврокомісара з питань бюджету Гюнтера Еттінгера, який запропонував стягувати з влади країн Європейського Союзу певну суму штрафів за кожен кілограм пластикового сміття, непридатного до переробки для повторного використання.

Якщо виходити з багаторічного фінансового планування Єврокомісії, то такий збір може скласти 80 центів за один кілограм, які підуть у загальний європейський бюджет, пояснив Еттінгер. На його думку, цей захід допоможе скоротити обсяг пластикових відходів.

Треба сказати, що проблема пластикового сміття у світі досягла катастрофічних масштабів. За даними Організації Об'єднаних Націй, щороку населення Землі використовує до п'яти трильйонів пластикових пакетів і це не може проходити безслідно для екології та природи нашої планети. Адже, як відомо, пластик, на відміну від паперу та інших відходів, може розкладатися сотні років, що само собою шкодить екології.

У Києві мешканці "хрущівки" сортують сміття та вдосконалюють свій двір за виручені кошти

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що стало відомо, за що побили фанатів Ліверпуля.