Столицю України найближчим часом може накрити нова хвиля перейменувань, пов’язана відразу з декількома місцями

Відповідна петиція розміщена на сайті КМДА.

Так, автор Артем Карелін стверджує, що "Дружба народів – це ідеологічний термін СРСР, який, на щастя, вже не актуальний. А назви залишилися і бісять".

У зв’язку з цим чоловік запропонував перейменувати "місця, названі на честь Дружби народів, просто Дружби. Дружби між людьми, а не народами. Тоді вони стануть бульваром Дружби, станцією метро Дружби і аркою Дружби".

Більш того, за слова Кареліна, подібне перейменування позитивно позначиться відразу на кількох показниках.

"Крім очевидних ідеологічних і естетичних переваг, таке скорочення більш ефективно заміни назв на інформаційних носіях, так десь можна буде просто видалити слово “народів”. Наприклад, в найдорожчому для заміни назви місці – на станції метро", – йдеться в тексті повідомлення.

Популярні новини зараз

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що 11 липня, з'явилася інформація, що комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя підтримав внесення змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області в Січеславську і Кіровоградської – у Кропивницьку. За словами голови комітету Руслана Князевича, розгляд відповідних законопроектів №8329 і №8380 "пройшов дуже швидко".

"Це буквально місячної давнини ініціатива народних депутатів. Ми вдячні іншим комітетам, які на наше прохання оперативно зібралися, щоб ми сьогодні отримали ці висновки. Це дає можливість почати наші конституційні зміни", - заявив він.

Варто відзначити, що близько 150 нардепів запропонували Раді перейменувати дані області у квітні та травні 2018 року. Рішення профільного комітету ще не означає остаточного перейменування областей, оскільки для цього потрібно внести зміни в Конституцію, які потім повинен прийняти парламент – мінімум 300 народних депутатів. Водночас більшість українців не підтримують ідею перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Крім того варто додати, що раніше відомий російськи журналіст і публіцист Олександр Невзоров заявив, що рішення російського президента Володимира Путіна назвати гвардійські полки армії РФ іменами українських міст - Львова, Ніжина та Житомира - виглядає як дуже відверте хуліганство.

Експерти порахували, скільки коштуватиме декомунізація монумента "Батьківщини-матері"

Нагадаємо, Гордон жорстко пройшовся по В'ятровичу.

Як повідомляв "Знай.ua", патріот зустрів "фаната Сталіна", і ось чим все закінчилося.

Також "Знай.ua" писав, що декомунізація в Україні пройшла успішно, але є одне "але".