Декомунізація в Україні триває, і далеко не всі українці згодні з деякими рішеннями та не можуть звикнути чи змиритися з новими назвами. Про цей процес висловив свою думку і український музикант, лідер гурту "Тартак" Олександр Положинський.

Як зазначив артист, цей процес у нас вийшов досить недолугим , зробленим сяк-так.

"Звичайно, це не так легко і просто зробити. Тим більше що за майже 30 років незалежності ми цим особливо й не займалися. Спочатку у нас було гарне підстава, щоб це зробити. Однак зробили дуже кволенько і дуже в багатьох аспектах не зробили того, що варто або, можливо, навіть потрібно було зробити в першу чергу", - каже Положинський.

Співак додав, що наша влада не врахувала важливого моменту. І декомунізація повинна будуватися не лише на перейменуваннях міст, вулиць, знесення пам’ятників тощо.

Популярні новини зараз

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Показати ще

"Інша справа, що слід було б декомунізацію проводити не тільки методами заборон, перейменувань і так далі. Декомунізація - це ще і правильне грамотна і якісна заміна одних міфів іншими. Немає нічого поганого в тому, що ми якісь речі будемо називати "міфами". Головне, щоб якісні міфи незалежної України замінили всі комуністичні міфи, які впроваджувалися, нав'язувалися та укорінювались в Україні впродовж десятиліть. Тут вже питання до освіти, до кінематографу, до літератури, до телебачення", - сказав артист.

Як сприйняли декомунізацію кияни

За останні кілька років декомунізації в Києві перейменували десятки вулиць та скверів, змінили назви станції метро та зникла низка пам’ятників. Втім багато людей до нових назв так і не змогли звикнути. В мережі згадали найбільш невдалі назви назви, до яких кияни не можуть призвичаїтися.

Дивіться: що дала декомунізація українцям

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Олександр Положинський розповів про зміни в Україні після Революції Гідності і назвав своє основне розчарування в країні.

"Мої розчарування почалися значно раніше - ще на Майдані. Я вже в якийсь момент зрозумів, що все йде не туди. На початку у мене ще була надія, що нам вдасться переламати ситуацію, зібрати критичну масу активних людей, щоб спрямувати Майдан дещо в інше русло", - сказав музикант.