У грудні минулого року на бульварі Дружби народів у столиці встановили бар'єрне огородження Vario-Guard. Тоді на сайті "Київавтодору" розписувалися достоїнства нового відбійника, при цьому зазначалося, що такі конструкції широко використовуються в країнах Європи.

Про це йдеться в розслідуванні "Обозревателя".

Так, журналісти направили запит в комунальну корпорацію "Київавтодор". На питання про вартість закупівлі й установки нового огорожі дорожники відповіли, що 1720 метрів становить в сумі "близько 26 млн гривень".

Це виходить 15,1 тис. гривень за один погонний метр відбійника.

"Наскільки сума у 15,1 тис. грн за погонний метр відбійника, встановленого на бульварі Дружби народів, обґрунтована? Наведемо порівняння: один метр бетонного дорожнього огорожі типу "Нью-Джерсі", подібний до того, що встановлений на Одеській трасі Київської області, варто... в чотири рази дешевше! Всього 3,5 тис. грн за метр", - зазначає видання.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що у Печерському районі столиці в результаті аварії на інженерних мережах на проїжджій частині утворилася просадка асфальтобетонного покриття.