Тепер стати керівником дошкільного чи загальноосвітнього навчальних закладів у столиці можна буде тільки після ретельного конкурсного відбору.

З цією метою у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради утворюватимуть спеціальну конкурсну комісію, повідомила прес-служба КМДА.

До її складу увійдуть депутати Київради, представники громадськості, педагогічного колективу та об’єднання батьків учнів навчального закладу, представники громадських об’єднань, керівники навчальних закладів відповідного району Києва, усього не менше одинадцяти членів.

Вона працюватиме на громадських засадах.

Згідно умов відбору, очолити дитсадок або школу може людина, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, успішно пройшла атестацію керівних кадрів освіти у встановленому порядку, відрізняється високими моральними якостями та здорова фізично й психічно.

Популярні новини зараз

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Глава ВМС Німеччини заявив, що Україна не зможе повернути Крим: "Пішов і ніколи не повернеться"

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Столичні чиновники переконані, що такий підхід дозволить обрати на керівні посади справжніх лідерів системи освіти.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Києві збираються оголосити конкурс на кращий проект оздоблення Арки дружби народів.