Кожна київська школа зобов'язана публікувати на особистому сайті фінансову звітність і забути про таку практику, як збір грошей з батьків: в місцевому бюджеті достатньо грошей, щоб забезпечити потреби навчального закладу.

Про це йдеться в указі Департаменту освіти і науки, молоді та спорту держадміністрації №930.

"Останнім часом дуже багато було нарікань від батьків на те, що з них примусово збирають кошти на різного характеру витрати в школах. Ми ще раз підкреслюємо, що коштів у міському бюджеті достатньо, щоб проводити ремонти і прикрашати школи, тому будь-який примусовий збір коштів з батьків працівниками шкіл є незаконним і прямо заборонений"- розповів Олексій Резніков, заступник голови міської адміністрації.


Він підкреслив, що батьки можуть давати гроші тільки добровільно, наприклад, організувати для дітей пікнік або поїздку на ексукрсію, а всім іншим повинна займатися адміністрація.

Що ж, в заяві раціональне зерно є і начебто документ спрямований на захист батьківських гаманців, проте одне питання залишається відкритим: які мама чи тато дозволять, щоб туалети не милися (нестача побутової хімії), щоб не було туалетного паперу і мила або води в класі? А як бути з зошитами (найчастіше з англійської мови та природознавства), якими школи не забезпечують і батькам все одно доводиться купувати це за свій рахунок? Про це в адміністрації чомусь мовчать.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Директор ужгородської школи впевнена, що новий закон про освіту суперечить Конституції


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Україні почав діяти скандальний закон про освіту, що посварив Україну з Євросоюзом.