Поговорили та й забули. Київська влада вже відмовилась від ідеї ліквідувати маршрутки у столиці. Наразі це питання відклали у довгий ящик.

Про це повідомили представники КМДА.

Відповідаючи на питання повної заміни маршрутних таксі автобусами, чіткої відповіді не поступило.

Нагадаємо, що в травні КМДА затвердила розробку Міської комплексної цільової програми підвищення організації і забезпечення безпеки дорожнього руху до 2022 року. Однією з пропозицій цієї програми був намір "прибрати маршрутки і оновити парк автобусів, тролейбусів і трамваїв", оскільки 40% столичних маршруток працюють незаконно.

Популярні новини зараз

Зеленський зайняв козирне місце на концерті "95 Кварталу": у залі збожеволіли від реакції

Пугачова в шортах пустилася у дикий танок, втомлений Галкін оцінив зустріч

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

Гібрид людини та тварини: археологи виявили єдину у своєму роді знахідку віком у 44 тисячі років, фото

Показати ще

У міськадміністрації пояснили, що цей проект Міської програми спрямований винятково на реорганізацію маршрутної мережі, розвиток транспортного обслуговування пасажирів та оновлення транспорту підприємства "Київпастранс". Також в КМДА зазначили, що говорити про терміни реалізації плану поки занадто рано.

"Розробка якісної міської програми з безпеки дорожнього руху вимагає науково-технічних досліджень, створення нормативно-методичної бази та підготовки фахівців з безпеки дорожнього руху... Тому говорити про те, що передбачає програма, передчасно", - йдеться у відповіді департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

 

Киянам нагадали про здорожчання проїзду у міському транспорті та кому пощастить менше

Українцям вкотре нагадують готуватися до значного здорожчання проїзду в міському транспорті. Так вартість разового квитка в метро коштуватиме 8 гривень та 6,30 грн за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою і поповнення рахунку на кількасот гривень одночасно.

За словами заступника голови КМДА Дмитра Давтяна, нижчу вартість проїзду встановили для киян, які користуються транспортом постійно. Гості столиці чи ті, хто їздить у громадському транспорті рідко, будуть змушені заплатити за проїзд по 8 грн.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  українців вразили не тільки вдвічі підняті тарифи, а й те, що вони так і не почули жодних конкретних обґрунтованих фактів та кошторисів, плану розподілу отриманих після 14 липня коштів чи то переліку оновленого у майбутньому транспорту.