Найбільший в Україні фестиваль тату відкрився сьогодні в Києві. Близько тисячі учасників, більше трьохсот майстрів з десяти країн три дні будуть змагатися в мистецтві татуювання. Колишній радянський павільйон на ВДНГ на три дні перетворився на гігантський тату-салон. Зараз мистецтво татуювання в Україні не тільки данина моді, а ціле явище в культурі, зі своїми атрибутами і філософією.

"Хочеться не просто картини малювати, а взаємодіяти з людьми, і це частина взаємодії мистецтва з людиною".

Максиму всього дев'ятнадцять, а його тіло вже покрито татуювання майже на 60 відсотків. "Ноги, стегна, груди, спина, два рукави, шия", - говорить Денис, клієнт тату-салону.

А ось у цієї людини на тілі, так би мовити, немає живого місця – воно вкрите малюнками і металевими аксесуарами. Рольф - записаний в Книгу рекордів Гіннеса, як людина з найбільшою кількістю пірсингу. Всього на тілі дивака рясніють понад 400 металевих прикрас.

Популярні новини зараз
Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

"Мені не заважає, я звик і навіть не відчуваю все це на собі", - каже Рольф, найпірсингованіша людина у світі.

Часи, коли татуювання вважали атрибутом кримінального світу, залишилися в далекому минулому. Куполи і хрести на тілі зараз не в тренді. Зате популярні – зображення з прихованим змістом.

Ну, а професія майстра тату вже увійшла у двадцятку найпопулярніших.

"Я з дитинства малюю, мені подобалося. Мої картини ніхто не купував і тому я вирішив займатися татуюванням", - говорить Кирило, майстер тату.

А ще майстри порадили не вірити в міф, що татуювання тіла – це виключно молодіжна мода. "У нас є дуже дорослі клієнти 60 і 65 років. З кожним роком збільшується кількість свідомих дорослих людей, які хочуть себе так прикрасити", - говорить Ганна – майстер тату.

Фестиваль завершиться в неділю обранням найкращого майстра і кращої моделі. Рівень учасників обіцяє завзяту боротьбу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що татуювання допоможуть рятувати життя.