Вчені зайнялися розробкою татуювання, яке зможе виявляти розвиток раку на ранніх стадіях. Така розробка допоможе завдяки рисунку на тілі зрозуміти, якщо небезпечне захворювання почне свій розвиток в організмі. Відкриття допоможе зберегти безліч життів, адже велика смертність від раку відбувається саме через виявлення на пізніх стадіях.

Швейцарські вчені розробили татуювання, яке зможе виявляти розвиток раку на ранніх стадіях. Для такого прориву вони використовували пігмент меланін. При виявленні в організмі ознак розвитку захворювання татуювання почне вироблення пігменту меланіну. Про свою унікальну розробку вчені повідомили у журналі Ѕсіепсе Translational Medicine.

Дослідники розповідають, що їх розробка розпізнає гиперкальцемию, яка в окремих випадках вказує на розвиток онкологічного захворювання. Виявляючи в організмі певні зміни, татуювання починає пігмент меланін, який змінює її зовнішній вигляд. Трансформація малюнка на тілі є сигналом для швидкого звернення до лікаря.

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Тіна Кароль здивувала зухвалим зізнанням про Дана Балана: "Я Ванга чи що?"

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Показати ще

Вчені тестували свою розробку на лабораторних щурах. На тіло гризунів були нанесені татуювання, а після їх заразили пухлинами. У всіх випадках індикатор спрацював. Але при цьому дослідники зазначають, що татуювання здатне розпізнати не всі види раку.

Прорив в лікуванні раку:

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", нешкідлива нічна звичка виявилася смертельно небезпечною. Вчені з'ясували, що хропіння таїть у собі приховані небезпеки.

Хропіння може бути викликане анатомічними особливостями організму. Так, викривлення перегородки носа або гіпертрофічний риніт можуть призводити до хронічного хропіння уві сні. Але причини можуть бути і неврологічними. До хропіння можуть призводити проблеми, пов'язані з нервовою системою.